We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Zebra AN510-CFCL60002EU RFID antenna White Suitable for indoor use
SKU
AN510-CFCL60002EU
Category: RFID Antennas
| Product colour | White |
|---|---|
| SKU | AN510-CFCL60002EU |
| EAN | 8596375196087 |
| Manufacturer | Zebra |
| Availability | In Stock |
AN510 Ultra-Low Profile Indoor/Outdoor Antenna Kit
IP67 rating allows antenna to be used in a wide range of indoor and outdoor environments. Flush mounting can be accommodated by attaching via screws or bolts through the corner holes in the housing.
IP67 rating allows antenna to be used in a wide range of indoor and outdoor environments. Flush mounting can be accommodated by attaching via screws or bolts through the corner holes in the housing.
| Features | |
|---|---|
| Product colour | White |
| Suitable for indoor use | Yes |
| Suitable for outdoor use | Yes |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 250 mm |
| Depth | 14 mm |
| Height | 250 mm |
You may also be interested in
| Product |
Zebra AN510-CFCL60002EU RFID antenna W...
Login for pricing
|
Zebra AN520-FCL60011EU RFID antenna Wh...
Login for pricing
|
|---|---|---|
| SKU |
AN510-CFCL60002EU
|
AN520-FCL60011EU
|
| Manufacturer |
Zebra
|
Zebra
|
| Product colour |
White
|
White
|

