We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Zebra AN520-FCL60011EU RFID antenna White Suitable for indoor use
SKU
AN520-FCL60011EU
Category: RFID Antennas
| Product colour | White |
|---|---|
| SKU | AN520-FCL60011EU |
| EAN | 8596375235878 |
| Manufacturer | Zebra |
| Availability | Out of Stock |
AN520-FCL60011EU
AN520 Ultra-Rugged Low Profile Indoor/Outdoor Antenna
AN520 Ultra-Rugged Low Profile Indoor/Outdoor Antenna
| Features | |
|---|---|
| Product colour | White |
| Suitable for indoor use | Yes |
| Suitable for outdoor use | Yes |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 150 mm |
| Depth | 150 mm |
| Height | 14 mm |