We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
BTI Projector lamp EPSON EB-G6250W 380wh
SKU
V13H010L76-BTI
Category: Projector Lamps
| Brand compatibility | Infocus |
|---|---|
| SKU | V13H010L76-BTI |
| EAN | 5059902009098 |
| Manufacturer | BTI |
| Availability | In Stock |
| Lamps | |
|---|---|
| Bulb power | 380 W |
| Lamp type | UHE |
| Service life of lamp (economic mode) | 4000 h |
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Infocus |
| Bulb power | 380 W |
| Lamp type | UHE |
| Service life of lamp (economic mode) | 4000 h |
| Compatibility | Infocus EB-G6050W, EB-G6150 |
| Technical details | |
| Brand compatibility | Infocus |
| Compatibility | Infocus EB-G6050W, EB-G6150 |
You may also be interested in
| Product |
BTI Projector lamp EPSON EB-G6250W 380wh
Login for pricing
|
Bestseller
BTI Projector Lamp for NEC P603X / P55...
Login for pricing
|
Popular
BTI Projector Lamp for InFocus IN119HD...
Login for pricing
|
Recommended
BTI Replacement Lamp for BrightLink 69...
Login for pricing
|
Hot Product
BTI Projector lamp for Hitachi ImagePr...
Login for pricing
|
BTI Lamp for BARCO / CHRISTIE OEM: 003...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
V13H010L76-BTI
|
NP44LP-BTI
|
SP-LAMP-093-BTI
|
V13H010L92-BTI
|
DT01151-BTI
|
003-120181-01-BTI
|
| Manufacturer |
BTI
|
BTI
|
BTI
|
BTI
|
BTI
|
BTI
|
| Brand compatibility |
Infocus
|
NEC
|
Infocus
|
Epson
|
Hitachi
|
Christie
|





