We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
BTI Lamp NEC ImagePro 6752WU OEM: NP26LP
SKU
NP26LP-BTI
Category: Projector Lamps
| Brand compatibility | NEC |
|---|---|
| SKU | NP26LP-BTI |
| EAN | 5059902020994 |
| Manufacturer | BTI |
| Availability | In Stock |
| Lamps | |
|---|---|
| Bulb power | 350 W |
| Lamp type | UHP |
| Service life of lamp | 4000 h |
| Features | |
|---|---|
| OEM code | NP26LP |
| Brand compatibility | NEC |
| Bulb power | 350 W |
| Lamp type | UHP |
| Service life of lamp | 4000 h |
| Compatibility | ImagePro 6752WU, 6752WUA, 6757W, 6757WA 6757W-L |
| Technical details | |
| Brand compatibility | NEC |
| Compatibility | ImagePro 6752WU, 6752WUA, 6757W, 6757WA 6757W-L |
| OEM code | NP26LP |
You may also be interested in
| Product |
BTI Lamp NEC ImagePro 6752WU OEM: NP26LP
Login for pricing
|
Bestseller
BTI Projector Lamp for NEC P603X / P55...
Login for pricing
|
Popular
BTI Lamp for HITACHI ImagePro 8957HW O...
Login for pricing
|
BTI Projector Lamp for InFocus IN119HD...
Login for pricing
|
Recommended
BTI Replacement Lamp for BrightLink 69...
Login for pricing
|
Hot Product
BTI Projector lamp for Hitachi ImagePr...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
NP26LP-BTI
|
NP44LP-BTI
|
DT01171-BTI
|
SP-LAMP-093-BTI
|
V13H010L92-BTI
|
DT01151-BTI
|
| Manufacturer |
BTI
|
BTI
|
BTI
|
BTI
|
BTI
|
BTI
|
| Brand compatibility |
NEC
|
NEC
|
Hitachi
|
Infocus
|
Epson
|
Hitachi
|





