We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
BTI Lamp for NEC NP-U300X OEM: NP20LP
SKU
NP20LP-BTI
Category: Projector Lamps
| Brand compatibility | NEC |
|---|---|
| SKU | NP20LP-BTI |
| EAN | 5059902020987 |
| Manufacturer | BTI |
| Availability | In Stock |
| Lamps | |
|---|---|
| Bulb power | 280 W |
| Lamp type | UHP |
| Service life of lamp | 3000 h |
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | NEC |
| Bulb power | 280 W |
| Lamp type | UHP |
| Service life of lamp | 3000 h |
| Compatibility | NP-U300X, NP-U310X, U300X, U310W |
| Technical details | |
| Brand compatibility | NEC |
| Compatibility | NP-U300X, NP-U310X, U300X, U310W |
You may also be interested in
| Product |
BTI Lamp for NEC NP-U300X OEM: NP20LP
Login for pricing
|
Recommended
BTI Projector Lamp for BenQ MH760 370W...
Login for pricing
|
Popular
BTI Projector Lamp for InFocus IN119HD...
Login for pricing
|
Hot Product
BTI Projector lamp for Hitachi ImagePr...
Login for pricing
|
BTI Lamp for BARCO / CHRISTIE OEM: 003...
Login for pricing
|
Bestseller
BTI Lamp for CHRISTIE DS+65 DS+650 OEM...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
NP20LP-BTI
|
RLC-103-BTI
|
SP-LAMP-093-BTI
|
DT01151-BTI
|
003-120181-01-BTI
|
003-000884-01-BTI
|
| Manufacturer |
BTI
|
BTI
|
BTI
|
BTI
|
BTI
|
BTI
|
| Brand compatibility |
NEC
|
Benq
|
Infocus
|
Hitachi
|
Christie
|
Christie
|





