We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Zebra ZIPZLD3015728 barcode label White
SKU
ZIPZLD3015728
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
Label, Paper 105mmx100M, Direct Thermal, ZeroLiner 1000D, Permanent Adhesive, 25mm Core, 127mm OD 8/Box
Category: Barcode Labels
| SKU | ZIPZLD3015728 |
|---|---|
| Manufacturer | Zebra |
| Availability | Out of Stock |
| Features | |
|---|---|
| Product colour | White |
| Roll external diameter | 12.7 cm |
| Print technology | Direct thermal |
| Material | Paper |
| Weight & dimensions | |
| Tape width | 10.5 cm |
| Tape length | 100 m |
| Core diameter | 2.5 cm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 8 pc(s) |
| Technical details | |
| Tape width | 10.5 cm |
| Tape length | 100 m |
| Product colour | White |
| Roll external diameter | 12.7 cm |
| Print technology | Direct thermal |
| Core diameter | 2.5 cm |
| Quantity per pack | 8 pc(s) |