We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Lumens CL-A01 mounting kit Stainless steel
SKU
CLA01
Category: Mounting Kits
| SKU | CLA01 |
|---|---|
| EAN | 4711246500686 |
| Manufacturer | Lumens |
| Availability | Out of Stock |
Neat and compact ceiling mount bridge for CL510
| Technical details | |
|---|---|
| Product colour | Stainless steel |
| Compatibility | CL510 |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 675.5 mm |
| Depth | 200 mm |
| Height | 28.5 mm |
You may also be interested in
| Product |
Popular
Lumens CL-A01 mounting kit Stainless s...
Login for pricing
|
Bestseller
Peerless TRA765 mounting kit Black Metal
Login for pricing
|
Recommended
Chief K1P120S mounting kit
Login for pricing
|
New
Getac 592GUK000013 mounting kit
Login for pricing
|
Hot Product
Zebra SG-TC51-WMADP1-01 mounting kit B...
Login for pricing
|
Honeywell VX89A503RAMARM mounting kit...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
CLA01
|
TRA765
|
K1P120S
|
592GUK000013
|
SG-TC51-WMADP1-01
|
VX89A503RAMARM
|
| Manufacturer |
Lumens
|
Peerless
|
Chief
|
Getac
|
Zebra
|
Honeywell
|
| Product colour |
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
Black
|
N/A
|
| Proper use |
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
car
|
N/A
|
| Mobile device type |
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
Handheld mobile computer
|
N/A
|





