We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Logitech NPT Adpt-GRAPHITE-WWi-9006 Adapter Black
SKU
952-000220
Category: Video Conferencing Accessories
| SKU | 952-000220 |
|---|---|
| EAN | 0097855203854 |
| Manufacturer | Logitech |
| Availability | In Stock |
The 1.5 in (38 mm) NPT Adapter for Rally Camera Extension Kit simplifies inverted mounting of the Rally Camera for standard 1.5 in (38 mm) NPT pipes.
| Features | |
|---|---|
| Product type | Adapter |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Width | 117.5 mm |
| Depth | 117.5 mm |
| Height | 15.2 mm |
| Weight | 200 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 124 mm |
| Package depth | 124 mm |
| Package height | 23 mm |
| Package weight | 130 g |
| Packaging content | |
| Quantity | 1 |
| Batteries included | No |
You may also be interested in
| Product |
Logitech NPT Adpt-GRAPHITE-WWi-9006 Ad...
Login for pricing
|
Popular
Cisco CS-CPRO-RACKEARS= video conferen...
Login for pricing
|
Recommended
Cisco CS-T10-WM-BR= video conferencing...
Login for pricing
|
Bestseller
Jabra PanaCast 50 Screen Mount
Login for pricing
|
Hot Product
Logitech Swytch Extender Black
Login for pricing
|
New
Logitech Rally Bar Metal Stand in Grap...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
952-000220
|
CS-CPRO-RACKEARS=
|
CS-T10-WM-BR=
|
14207-72
|
952-000034
|
952-000054
|
| Manufacturer |
Logitech
|
Cisco
|
Cisco
|
Jabra
|
Logitech
|
Logitech
|
| Product colour |
Black
|
Grey
|
White
|
Black
|
Black
|
Graphite
|
| Product type |
Adapter
|
Wall mount
|
Wall mount
|
Table mount
|
Extender
|
Camera mount
|





