We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Logitech 952-000223 video conferencing accessory Mounting kit Black
SKU
952-000223
Category: Video Conferencing Accessories
| SKU | 952-000223 |
|---|---|
| EAN | 0097855203878 |
| Manufacturer | Logitech |
| Availability | Out of Stock |
The Wall Mount for the Rally Camera Extension Kit allows for clean and easy installation of the Rally Camera.
| Features | |
|---|---|
| Product type | Mounting kit |
| Product colour | Black |
| Brand compatibility | Logitech |
| Compatible products | Rally Camera Extension Kit |
| Weight & dimensions | |
| Width | 135 mm |
| Depth | 165 mm |
| Height | 148 mm |
| Weight | 640 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 151 mm |
| Package depth | 144 mm |
| Package height | 175 mm |
| Package weight | 880 g |
| Packaging content | |
| Quantity | 1 |
| Batteries included | No |
You may also be interested in
| Product |
Logitech 952-000223 video conferencing...
Login for pricing
|
Popular
Cisco CS-CPRO-RACKEARS= video conferen...
Login for pricing
|
Recommended
Cisco CS-T10-WM-BR= video conferencing...
Login for pricing
|
Bestseller
Jabra PanaCast 50 Screen Mount
Login for pricing
|
Hot Product
Logitech Swytch Extender Black
Login for pricing
|
New
Logitech Rally Bar Metal Stand in Grap...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
952-000223
|
CS-CPRO-RACKEARS=
|
CS-T10-WM-BR=
|
14207-72
|
952-000034
|
952-000054
|
| Manufacturer |
Logitech
|
Cisco
|
Cisco
|
Jabra
|
Logitech
|
Logitech
|
| Product colour |
Black
|
Grey
|
White
|
Black
|
Black
|
Graphite
|
| Product type |
Mounting Kit
|
Wall mount
|
Wall mount
|
Table mount
|
Extender
|
Camera mount
|





