We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE ProLiant DL3X5 Gen11 Smart Storage Battery 2P 96W Cable Kit
SKU
P57884-B21
Category: Rack Accessories
| Device compatibility | Server |
|---|---|
| SKU | P57884-B21 |
| EAN | 0190017621807 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | In Stock |
.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 235 mm |
| Weight | 190 g |
| Height | 10 mm |
| Depth | 275 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Weight (imperial) | 0.19 kg (0.419 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.19 kg (0.419 lbs) |
You may also be interested in
| Product |
New
HPE ProLiant DL3X5 Gen11 Smart Storage...
Login for pricing
|
Recommended
StarTech.com 1U Rackmount Brackets for...
Login for pricing
|
Bestseller
Digitus Shelf for Fixed Installation i...
Login for pricing
|
Popular
StarTech.com 50 Pkg M5 Mounting Screws...
Login for pricing
|
Videk 300mm 1u Cantilever Shelf Vented...
Login for pricing
|
Hot Product
StarTech.com Horizontal 1U Server Rack...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
P57884-B21
|
SV431RACK
|
DN-19 TRAY-2-SW
|
CABSCREWM5
|
VDK0009
|
CMDUCT1UX
|
| Manufacturer |
HPE
|
StarTech.com
|
Digitus
|
StarTech.com
|
Videk
|
StarTech.com
|
| Type |
N/A
|
Mounting bracket
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
Cable management panel
|





