We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Poly Voyager Legend Medium Eartips and Foam Covers (3 Pieces)
SKU
85S04AA
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
Voyager Legend Medium Eartips and Foam Covers (3 Pieces)
Category: Headphone/Headset Accessories
| Product type | Earbud tips |
|---|---|
| SKU | 85S04AA |
| EAN | 0197497574319 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | Out of Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
| Features | |
|---|---|
| Country of origin | China |
| Technical details | |
| Package weight | 300 g |
| Pallet gross weight | 357 kg |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Package weight | 300 g |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Packaging data | |
| Package weight | 300 g |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Logistics data | |
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 43191607 |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
HP Poly Voyager Legend Medium Eartips...
Login for pricing
|
Bestseller
Jabra GN 1200 CC
Login for pricing
|
Recommended
V7 CHCRDL headphone/headset accessory...
Login for pricing
|
Lindy BNX-60 and NC-60 Replacement Ear...
Login for pricing
|
EPOS HZP SDW 10
Login for pricing
|
Popular
EPOS HZP 31 SC 200
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
85S04AA
|
88011-99
|
CHCRDL
|
73156
|
1000687
|
1000791
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
Jabra
|
V7
|
Lindy
|
EPOS
|
EPOS
|
| Product type |
Earbud tips
|
Cable
|
Headset stand
|
Ear pad
|
Ear pad
|
Ear pad
|





