We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Poly USB 2.0 Cable (5M)
SKU
2457-85517-001
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
HP Poly USB 2.0 Cable (5M), China, 190 mm, 210 mm, 55 mm, 300 g
Category: USB Cables
| SKU | 2457-85517-001 |
|---|---|
| EAN | 0197497663464 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | Out of Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
HP Poly USB 2.0 Cable (5M). Country of origin: China. Package width: 190 mm, Package depth: 210 mm, Package height: 55 mm
| Technical details | |
|---|---|
| Pallet gross weight | 357 kg |
| Logistics data | |
|---|---|
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 26121630 |
| Packaging data | |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Package weight | 300 g |
You may also be interested in
| Product |
New
HP Poly USB 2.0 Cable (5M)
Login for pricing
|
Bestseller
Cisco USB-A to Mini-B Console Cable, 6...
Login for pricing
|
Popular
StarTech.com 20m USB 2.0 Active Extens...
Login for pricing
|
StarTech.com 3m USB 3.0 Active Extensi...
Login for pricing
|
Hot Product
StarTech.com 15m USB 2.0 Active Extens...
Login for pricing
|
Recommended
StarTech.com 5m USB 3.0 Active Extensi...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
2457-85517-001
|
CAB-CONSOLE-USB=
|
USB2AAEXT20M
|
USB3AAEXT3M
|
USB2AAEXT15M
|
USB3AAEXT5M
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
Cisco
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
| Connector 1 |
N/A
|
N/A
|
USB A
|
USB A
|
USB A
|
USB A
|
| Connector 2 |
N/A
|
N/A
|
USB A
|
USB A
|
USB A
|
USB A
|
| USB version |
N/A
|
N/A
|
USB 2.0
|
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
USB 2.0
|
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|



