We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP B500 PC Mounting Bracket
SKU
2DW52AA
Category: Mounting Kits
| SKU | 2DW52AA |
|---|---|
| EAN | 0191628141166 |
| Manufacturer | HP |
| Availability | Out of Stock |
Customize an altogether better solution with the HP B500 PC Mounting Bracket, which lets you attach your HP Workstation, HP Desktop Mini, HP Chromebox or select HP Thin Client directly behind select 2017 and 2018 HP Z Displays.[1]
| Technical details | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| HP segment | Business |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 339 g |
| Width | 257 mm |
| Depth | 115 mm |
| Height | 65 mm |
| Packaging data | |
| Package width | 285 mm |
| Package height | 85 mm |
| Package depth | 135 mm |
| Package weight | 450 g |
You may also be interested in
| Product |
Popular
HP B500 PC Mounting Bracket
Login for pricing
|
Recommended
StarTech.com 2.5in SATA Hard Drive to...
Login for pricing
|
Bestseller
Digitus Fixing set for 483 mm (19‘‘) a...
Login for pricing
|
Ubiquiti U-PRO-MP mounting kit Aluminium
Login for pricing
|
New
RAM Mounts Pin-Lock 4-Pin Security Nut...
Login for pricing
|
Hot Product
i-tec Docking station bracket, for mon...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
2DW52AA
|
BRACKET25SAT
|
DN-19 SET
|
U-PRO-MP
|
RAP-S-NUT5-4U
|
VESADOCK1
|
| Manufacturer |
HP
|
StarTech.com
|
Digitus
|
Ubiquiti
|
RAM Mounts
|
i-tec
|





