We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Hanwha SBV-180BW security camera accessory Junction box
SKU
SBV-180BW
Category: Security Camera Accessories
| SKU | SBV-180BW |
|---|---|
| EAN | 8801089217516 |
| Manufacturer | HANWHA |
| Availability | In Stock |
| Features | |
|---|---|
| Housing material | Aluminium |
| Brand compatibility | Hanwha |
| Compatibility | XND-C9083RV/C8083RV/C7083RV/C6083RV, XND-C9083R/C8083R/C7083R/C6083R, XND-9083RV/8093RV/8083RV/6083RV,XNV-9083R/8093R/8083R/6083R, XND-9082RV/8082RV, XNV-9082R/8082R |
| Type | Junction box |
| Placement supported | Outdoor |
| Product colour | White |
| Technical details | |
| Compatibility | XND-C9083RV/C8083RV/C7083RV/C6083RV, XND-C9083R/C8083R/C7083R/C6083R, XND-9083RV/8093RV/8083RV/6083RV,XNV-9083R/8093R/8083R/6083R, XND-9082RV/8082RV, XNV-9082R/8082R |
| Type | Junction box |
| Placement supported | Outdoor |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Diameter | 18.3 cm |
| Weight | 650 g |
| Height | 51 mm |
| Colour | |
| Product colour | White |
You may also be interested in
| Product |
New
Hanwha SBV-180BW security camera acces...
Login for pricing
|
Popular
Axis 5017-051 security camera accessor...
Login for pricing
|
Axis 5503-921 security camera accessory
Login for pricing
|
Recommended
Axis 5800-771 security camera accessor...
Login for pricing
|
Hot Product
Axis 5505-081 security camera accessory
Login for pricing
|
Bestseller
Axis 5506-481 security camera accessor...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
SBV-180BW
|
5017-051
|
5503-921
|
5800-771
|
5505-081
|
5506-481
|
| Manufacturer |
HANWHA
|
Axis
|
Axis
|
Axis
|
Axis
|
Axis
|
| Type |
Junction box
|
Mount
|
N/A
|
Housing
|
N/A
|
Mount
|
| Placement supported |
Outdoor
|
N/A
|
Universal
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
| Brand compatibility |
Hanwha
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|





