We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Hanwha SBP-300CMP security camera accessory Mount
SKU
SBP-300CMP
Category: Security Camera Accessories
| SKU | SBP-300CMP |
|---|---|
| EAN | 8801089220493 |
| Manufacturer | HANWHA |
| Availability | In Stock |
| Features | |
|---|---|
| Housing material | Aluminium |
| Brand compatibility | Hanwha |
| Compatibility | SBP-140CMB, SBP-180CMB, SBP-C15P, SBP-150CMP/300CMP/900CMP |
| Type | Mount |
| Placement supported | Outdoor |
| Product colour | White |
| Technical details | |
| Compatibility | SBP-140CMB, SBP-180CMB, SBP-C15P, SBP-150CMP/300CMP/900CMP |
| Type | Mount |
| Placement supported | Outdoor |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Diameter | 5.4 cm |
| Length (max) | 30 cm |
| Weight | 560 g |
| Colour | |
| Product colour | White |
You may also be interested in
| Product |
Hanwha SBP-300CMP security camera acce...
Login for pricing
|
Hot Product
Axis 5017-641 security camera accessory
Login for pricing
|
Bestseller
Axis 5502-431 security camera accessory
Login for pricing
|
Popular
Axis 5504-711 security camera accessor...
Login for pricing
|
New
Axis 01461-001 security camera accessory
Login for pricing
|
Recommended
Axis 01783-001 security camera accesso...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
SBP-300CMP
|
5017-641
|
5502-431
|
5504-711
|
01461-001
|
01783-001
|
| Manufacturer |
HANWHA
|
Axis
|
Axis
|
Axis
|
Axis
|
Axis
|
| Type |
Mount
|
N/A
|
N/A
|
Mount
|
N/A
|
Mount
|
| Placement supported |
Outdoor
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
Universal
|
| Brand compatibility |
Hanwha
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
Axis
|





