We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Hanwha SBD-140PMW security camera accessory Mount
SKU
SBD-140PMW
Category: Security Camera Accessories
| SKU | SBD-140PMW |
|---|---|
| EAN | 8801089220615 |
| Manufacturer | HANWHA |
| Availability | In Stock |
| Features | |
|---|---|
| Housing material | Aluminium, Plastic |
| Brand compatibility | Hanwha |
| Compatibility | QNV-C8083R/C9083R, QNV-C8011R/C8012/C9011R, QND-6012R(1)/22R(1)/72R(1)/82R(1), QND-7012R/22R/82R, QNE-8011R/21R, LND-6012R/22R/72R, ANE-L6012R/L7012R |
| Type | Mount |
| Placement supported | Outdoor |
| Product colour | White |
| Technical details | |
| Compatibility | QNV-C8083R/C9083R, QNV-C8011R/C8012/C9011R, QND-6012R(1)/22R(1)/72R(1)/82R(1), QND-7012R/22R/82R, QNE-8011R/21R, LND-6012R/22R/72R, ANE-L6012R/L7012R |
| Type | Mount |
| Placement supported | Outdoor |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Diameter | 14.7 cm |
| Width | 50.5 mm |
| Weight | 340 g |
| Colour | |
| Product colour | White |
You may also be interested in
| Product |
New
Hanwha SBD-140PMW security camera acce...
Login for pricing
|
Popular
Axis 5017-051 security camera accessor...
Login for pricing
|
Axis 5503-921 security camera accessory
Login for pricing
|
Recommended
Axis 5800-771 security camera accessor...
Login for pricing
|
Hot Product
Axis 5505-081 security camera accessory
Login for pricing
|
Bestseller
Axis 5506-481 security camera accessor...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
SBD-140PMW
|
5017-051
|
5503-921
|
5800-771
|
5505-081
|
5506-481
|
| Manufacturer |
HANWHA
|
Axis
|
Axis
|
Axis
|
Axis
|
Axis
|
| Type |
Mount
|
Mount
|
N/A
|
Housing
|
N/A
|
Mount
|
| Placement supported |
Outdoor
|
N/A
|
Universal
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
| Brand compatibility |
Hanwha
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|





