We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Hanwha SBC-160BF security camera accessory Cover
SKU
SBC-160BF
Category: Security Camera Accessories
| SKU | SBC-160BF |
|---|---|
| EAN | 8801089218261 |
| Manufacturer | HANWHA |
| Availability | In Stock |
| Features | |
|---|---|
| Housing material | Plastic |
| Brand compatibility | Hanwha |
| Compatibility | XNF-9013RV |
| Type | Cover |
| Placement supported | Outdoor |
| Product colour | White |
| Technical details | |
| Compatibility | XNF-9013RV |
| Type | Cover |
| Placement supported | Outdoor |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Diameter | 16.4 cm |
| Weight | 57 g |
| Height | 47.3 mm |
| Colour | |
| Product colour | White |
You may also be interested in
| Product |
Hanwha SBC-160BF security camera acces...
Login for pricing
|
Popular
Axis 5017-051 security camera accessor...
Login for pricing
|
Axis 5503-921 security camera accessory
Login for pricing
|
Recommended
Axis 5800-771 security camera accessor...
Login for pricing
|
Hot Product
Axis 5505-081 security camera accessory
Login for pricing
|
Bestseller
Axis 5506-481 security camera accessor...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
SBC-160BF
|
5017-051
|
5503-921
|
5800-771
|
5505-081
|
5506-481
|
| Manufacturer |
HANWHA
|
Axis
|
Axis
|
Axis
|
Axis
|
Axis
|
| Type |
Cover
|
Mount
|
N/A
|
Housing
|
N/A
|
Mount
|
| Placement supported |
Outdoor
|
N/A
|
Universal
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
| Brand compatibility |
Hanwha
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|





