We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
BTI Lamp for INFOCUS IN122a OEM: SP-LAMP-087
SKU
SP-LAMP-087-BTI
Category: Projector Lamps
| Brand compatibility | Infocus |
|---|---|
| SKU | SP-LAMP-087-BTI |
| EAN | 5059902021182 |
| Manufacturer | BTI |
| Availability | In Stock |
| Lamps | |
|---|---|
| Bulb power | 190 W |
| Lamp type | UHP |
| Service life of lamp | 5000 h |
| Features | |
|---|---|
| OEM code | SP-LAMP-087 |
| Brand compatibility | Infocus |
| Bulb power | 190 W |
| Lamp type | UHP |
| Service life of lamp | 5000 h |
| Compatibility | IN122A, IN124A, IN126A, IN2128HDA, IN124STA |
| Technical details | |
| Brand compatibility | Infocus |
| Compatibility | IN122A, IN124A, IN126A, IN2128HDA, IN124STA |
| OEM code | SP-LAMP-087 |
You may also be interested in
| Product |
BTI Lamp for INFOCUS IN122a OEM: SP-LA...
Login for pricing
|
Recommended
BTI Lamp for Epson CB-4950WU EB-1970W...
Login for pricing
|
Popular
BTI Projector Lamp for Replacement Eps...
Login for pricing
|
Bestseller
Epson ELPLP97 projector lamp UHE
Login for pricing
|
Hot Product
BTI lamp for Epson EB-470 EB-475Wi EB-...
Login for pricing
|
BTI Projector Lamp for Epson EB-530 /...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
SP-LAMP-087-BTI
|
V13H010L77-BTI
|
V13H010L88-BTI
|
V13H010L97
|
V13H010L71-BTI
|
V13H010L87-BTI
|
| Manufacturer |
BTI
|
BTI
|
BTI
|
Epson
|
BTI
|
BTI
|
| Brand compatibility |
Infocus
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|





