We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
BTI Lamp for HITACHI CP-WU8440 OEM: DT01281 CPWX8240LAMP
SKU
DT01281-BTI
Category: Projector Lamps
| Brand compatibility | Hitachi |
|---|---|
| SKU | DT01281-BTI |
| EAN | 5059902020628 |
| Manufacturer | BTI |
| Availability | In Stock |
| Lamps | |
|---|---|
| Bulb power | 245 W |
| Lamp type | UHP |
| Service life of lamp | 3000 h |
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Hitachi |
| Bulb power | 245 W |
| Lamp type | UHP |
| Service life of lamp | 3000 h |
| Compatibility | CP-WU8440, CP-WX8240, CP-WX8240A, CP-X815 |
| Technical details | |
| Brand compatibility | Hitachi |
| Compatibility | CP-WU8440, CP-WX8240, CP-WX8240A, CP-X815 |
You may also be interested in
| Product |
BTI Lamp for HITACHI CP-WU8440 OEM: DT...
Login for pricing
|
Hot Product
BTI Lamp for Epson CB-4950WU EB-1970W...
Login for pricing
|
Bestseller
Epson ELPLP97 projector lamp UHE
Login for pricing
|
Popular
BTI Projector Lamp for Epson EB685W /...
Login for pricing
|
Recommended
BTI Projector Lamp for NEC P603X / P55...
Login for pricing
|
BTI Lamp for HITACHI ImagePro 8957HW O...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
DT01281-BTI
|
V13H010L77-BTI
|
V13H010L97
|
V13H010L91-BTI
|
NP44LP-BTI
|
DT01171-BTI
|
| Manufacturer |
BTI
|
BTI
|
Epson
|
BTI
|
BTI
|
BTI
|
| Brand compatibility |
Hitachi
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
NEC
|
Hitachi
|





