We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
BTI Lamp for Epson EB-420 EB-425W EB-900 EB-905 EB-93 EB-95 POWERLITE 420 POWERLITE 425W POWERLITE 95 200W
SKU
V13H010L60-BTI
Login for pricing
In Stock:
1 available
Lamp for Epson EB-420 EB-425W EB-900 EB-905 EB-93 EB-95 POWERLITE 420 POWERLITE 425W POWERLITE 95 200W
Category: Projector Lamps
| Brand compatibility | Epson |
|---|---|
| SKU | V13H010L60-BTI |
| EAN | 5056006154747 |
| Manufacturer | BTI |
| Availability | In Stock |
| Lamps | |
|---|---|
| Bulb power | 200 W |
| Lamp type | UHE |
| Service life of lamp | 5000 h |
| Features | |
| OEM code | V13H010L60 |
| Brand compatibility | Epson |
| Bulb power | 200 W |
| Lamp type | UHE |
| Service life of lamp | 5000 h |
| Compatibility | PowerLite 420, 425W, 905, 92, 93, 93+, 95, 96W |
| Technical details | |
|---|---|
| Compatible products | V13H010L60 |
| Brand compatibility | Epson |
| Compatibility | PowerLite 420, 425W, 905, 92, 93, 93+, 95, 96W |
| OEM code | V13H010L60 |
| Other features | |
| Compatible products | V13H010L60 |
You may also be interested in
| Product |
Popular
BTI Lamp for Epson EB-420 EB-425W EB-9...
Login for pricing
|
BTI Lamp for Epson CB-4950WU EB-1970W...
Login for pricing
|
Recommended
BTI Projector Lamp for Replacement Eps...
Login for pricing
|
Bestseller
Epson ELPLP97 projector lamp UHE
Login for pricing
|
Hot Product
BTI lamp for Epson EB-470 EB-475Wi EB-...
Login for pricing
|
BTI Projector Lamp for Epson EB-530 /...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
V13H010L60-BTI
|
V13H010L77-BTI
|
V13H010L88-BTI
|
V13H010L97
|
V13H010L71-BTI
|
V13H010L87-BTI
|
| Manufacturer |
BTI
|
BTI
|
BTI
|
Epson
|
BTI
|
BTI
|
| Brand compatibility |
Epson
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|
Epson
|





