We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Brother NC9110W WLAN interface 1 pc(s)
SKU
NC9110W
| Type | WLAN interface |
|---|---|
| Device compatibility | Multifunctional |
| SKU | NC9110W |
| EAN | 4977766823302 |
| Manufacturer | Brother |
| Availability | In Stock |
Brother NC9110W. Type: WLAN interface, Device compatibility: Multifunctional, Brand compatibility: Brother, Compatibility: HL-L6410DN, MFC-L6910DN. Quantity per pack: 1 pc(s)
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Brother |
| Device compatibility | Multifunctional |
| Compatibility | HL-L6410DN, MFC-L6910DN |
| Type | WLAN interface |
| Country of origin | Vietnam |
| Weight & dimensions | |
| Width | 156 mm |
| Depth | 45 mm |
| Height | 114 mm |
| Weight | 45 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package weight | 90 g |
| Technical details | |
| Brand compatibility | Brother |
| Device compatibility | Multifunctional |
| Compatibility | HL-L6410DN, MFC-L6910DN |
| Type | WLAN interface |
| Products per pallet | 1080 pc(s) |
| Pallet gross height | 14.7 cm |
| Layers per pallet | 12 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet layer | 9 pc(s) |
| Pallet gross weight | 121.7 kg |
| Master (outer) cases per pallet | 108 pc(s) |
| Pallet type | 800 x 1200 mm |
| Logistics data | |
| Products per pallet | 1080 pc(s) |
| Pallet gross height | 14.7 cm |
| Layers per pallet | 12 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet layer | 9 pc(s) |
| Pallet gross weight | 121.7 kg |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
Brother NC9110W WLAN interface 1 pc(s)
Login for pricing
|
Recommended
Zebra 105910-150 printer/scanner spare...
Login for pricing
|
Bestseller
Zebra P1037974-028 printer/scanner spa...
Login for pricing
|
Zebra P1050667-038 printer/scanner spa...
Login for pricing
|
New
Star Micronics 39607820 printer/scanne...
Login for pricing
|
Popular
Citizen MD910SS printer/scanner spare...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
NC9110W
|
105910-150
|
P1037974-028
|
P1050667-038
|
39607820
|
MD910SS
|
| Manufacturer |
Brother
|
Zebra
|
Zebra
|
Zebra
|
Star Micronics
|
Citizen
|
| Type |
WLAN interface
|
Roller
|
Roller
|
N/A
|
USB interface
|
Print head
|
| Device compatibility |
Multifunctional
|
POS printer
|
N/A
|
Handheld printer
|
Label printer
|
Dot matrix printer
|





