We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Bixolon RTS-Q300 holder Display Black
SKU
RTS-Q300
Category: Holders
| Product colour | Black |
|---|---|
| Proper use | Indoor |
| Mobile device type | Display |
| SKU | RTS-Q300 |
| EAN | 8809521192377 |
| Manufacturer | Bixolon |
| Availability | In Stock |
Specialized Tablet Stand
Designed for the SRP-Q300 mPOS Cube Printer
Holding Position
Angle : 170° forward-tilling
360° rotating
Enables tablet operation in landscape or portrait mode
Compatibility
Any 10.1″ tablet with an edge that will fit within 6~10 mm corner slots
BCD-3000 Customer Pole Display
Designed for the SRP-Q300 mPOS Cube Printer
Holding Position
Angle : 170° forward-tilling
360° rotating
Enables tablet operation in landscape or portrait mode
Compatibility
Any 10.1″ tablet with an edge that will fit within 6~10 mm corner slots
BCD-3000 Customer Pole Display
| Design | |
|---|---|
| Mobile device type | Display |
| Compatibility | SRP-Q300 |
| Proper use | Indoor |
| Product colour | Black |
| Material | Steel |
| Multimedia | |
| Built-in speaker(s) | No |
| Ergonomics | |
| Maximum screen size | 25.6 cm (10.1") |
| Tilt angle range | 0 - 170° |
| Angle of rotation | 360° |
| Technical details | |
| Mobile device type | Display |
| Compatibility | SRP-Q300 |
| Proper use | Indoor |
| Product colour | Black |
| Material | Steel |
| Tilt angle range | 0 - 170° |
| Angle of rotation | 360° |
| Maximum screen size | 25.6 cm (10.1") |
| System requirements | |
|---|---|
| Maximum screen size | 25.6 cm (10.1") |
| Weight & dimensions | |
| Width | 141 mm |
| Depth | 248 mm |
| Height | 362 mm |
| Weight | 2.97 kg |
| Audio | |
| Built-in speaker(s) | No |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
Bixolon RTS-Q300 holder Display Black
Login for pricing
|
Bestseller
Motorola 21-52612-01R holder Passive h...
Login for pricing
|
Popular
Compulocks VESA Portable Floor Stand B...
Login for pricing
|
Recommended
Zebra CRD-TC7X-DCVH-01 holder Passive...
Login for pricing
|
Hot Product
StarTech.com Desk-Mount Tablet Arm - A...
Login for pricing
|
New
Datalogic 94ACC0156 holder Passive hol...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
RTS-Q300
|
21-52612-01R
|
147B
|
CRD-TC7X-DCVH-01
|
ARMTBLTIW
|
94ACC0156
|
| Manufacturer |
Bixolon
|
Zebra
|
Compulocks
|
Zebra
|
StarTech.com
|
Datalogic
|
| Product colour |
Black
|
N/A
|
Black
|
Black
|
White
|
Stainless steel
|
| Proper use |
indoor
|
indoor
|
indoor
|
N/A
|
indoor
|
N/A
|
| Mobile device type |
Display
|
Barcode scanner
|
Tablet/UMPC
|
Mobile computer
|
Tablet/UMPC
|
Portable scanner
|





