We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Axis TQ3104 Pendant bracket
SKU
03244-001
- For indoor use
- Fits on walls, ceilings, poles and parapets
Category: Security Camera Accessories
| SKU | 03244-001 |
|---|---|
| EAN | 7331021091382 |
| Manufacturer | Axis |
| Availability | Out of Stock |
AXIS TQ3104 Pendant kit
AXIS TQ3104 allows for versatile indoor mounting of selected AXIS Q38 and AXIS Q48 cameras on walls, ceilings, poles, and parapets.
AXIS TQ3104 allows for versatile indoor mounting of selected AXIS Q38 and AXIS Q48 cameras on walls, ceilings, poles, and parapets.
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Axis |
| Compatibility | Q3839-PVE, Q4809-PVE |
| Type | Pendant bracket |
| Placement supported | Indoor |
| Product colour | White |
| Technical details | |
| Compatibility | Q3839-PVE, Q4809-PVE |
| Type | Pendant bracket |
| Placement supported | Indoor |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 225 mm |
| Height | 31 mm |
| Depth | 225 mm |
| Colour | |
| Product colour | White |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |