We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Armor K15581OW toner cartridge 1 pc(s) Compatible Magenta
SKU
K15581OW
Category: Toner Cartridges
| Printing colours | Magenta |
|---|---|
| Brand compatibility | HP |
| Type | Compatible |
| SKU | K15581OW |
| EAN | 3112539604905 |
| Manufacturer | Armor |
| Availability | In Stock |
Armor K15581OW. Colour toner page yield: 2600 pages, Printing colours: Magenta, Quantity per pack: 1 pc(s)
| Features | |
|---|---|
| Type | Compatible |
| Colour toner page yield | 2600 pages |
| Compatibility | HP LaserJet Pro 300 color M 351 A, 300 color MFP M 375 nw, 300 Series, 400 color M 451 dn, 400 color M 451 dw, 400 color M 451 nw, 400 color M 475 dn, 400 color M 475 dw |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | HP |
| OEM code | HP CE413A |
| Printing colours | Magenta |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 339 mm |
| Package height | 152 mm |
| Print quality | |
|---|---|
| Printing colours | Magenta |
| Technical details | |
| Type | Compatible |
| Brand compatibility | HP |
| OEM code | HP CE413A |
| Compatibility | HP LaserJet Pro 300 color M 351 A, 300 color MFP M 375 nw, 300 Series, 400 color M 451 dn, 400 color M 451 dw, 400 color M 451 nw, 400 color M 475 dn, 400 color M 475 dw |
| Packaging data | |
| Package width | 339 mm |
| Package height | 152 mm |
You may also be interested in
| Product |
New
Armor K15581OW toner cartridge 1 pc(s)...
Login for pricing
|
Hot Product
Xerox 108R01124 Toner waste box, 30K p...
Login for pricing
|
Popular
HP CE254A Toner waste box, 36K pages f...
Login for pricing
|
Recommended
Xerox 106R02156 Toner cartridge black,...
Login for pricing
|
Bestseller
HP B5L37A Toner waste box, 54K pages f...
Login for pricing
|
Konica Minolta A5X0150/TNP-48K Toner b...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
K15581OW
|
108R01124
|
CE254A
|
106R02156
|
B5L37A
|
A5X0150
|
| Manufacturer |
Armor
|
Xerox
|
HP
|
Xerox
|
HP
|
Konica Minolta
|
| Type |
Compatible
|
N/A
|
N/A
|
Compatible
|
N/A
|
Original
|
| Brand compatibility |
HP
|
N/A
|
N/A
|
HP
|
HP
|
Konica Minolta
|
| Printing colours |
Magenta
|
N/A
|
N/A
|
Black
|
N/A
|
Black
|
| Supply type |
N/A
|
N/A
|
N/A
|
Single pack
|
N/A
|
N/A
|





