We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
APC Symmetra LX XR Communication Card
SKU
SYAFSU16
Category: Interface Cards/Adapters
| Host interface | Serial |
|---|---|
| SKU | SYAFSU16 |
| EAN | 7313042480024 |
| Manufacturer | APC |
| Availability | In Stock |
| Performance | |
|---|---|
| Product colour | Silver |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
| Colour | |
| Product colour | Silver |
| Ports & interfaces | |
| Host interface | Serial |
| Design | |
| Product colour | Silver |
| Features | |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
| Operational conditions | |
|---|---|
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Storage temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 - 95% |
| Storage relative humidity (H-H) | 0 - 95% |
| Weight & dimensions | |
| Width | 432 mm |
| Depth | 178 mm |
| Height | 43 mm |
| Weight | 2.27 kg |
| Package weight | 3.18 kg |
| Packaging data | |
| Package weight | 3.18 kg |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
| Other features | |
| Connectivity technology | Wired |
| Package dimensions (WxDxH) | 521 x 241 x 95 mm |
| Mac compatibility | No |
You may also be interested in
| Product |
APC Symmetra LX XR Communication Card
Login for pricing
|
Popular
Broadcom P411W-32P interface cards/ada...
Login for pricing
|
Bestseller
Broadcom HBA 9500-8e interface cards/a...
Login for pricing
|
Recommended
Broadcom BCM957504-N1100G interface ca...
Login for pricing
|
New
Lenovo 4Y37A78837 interface cards/adap...
Login for pricing
|
Blackmagic Design GPI & Tally Inte...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
SYAFSU16
|
05-50054-00
|
05-50075-01
|
BCM957504-N1100G
|
4Y37A78837
|
SWTALGPI8
|
| Manufacturer |
APC
|
Broadcom
|
Broadcom
|
Broadcom
|
Lenovo
|
Blackmagic Design
|
| Host interface |
Serial
|
PCIe
|
PCIe
|
PCIe
|
PCIe
|
N/A
|
| Internal |
N/A
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
N
|
| Output interface |
N/A
|
SFF-8654
|
SAS
|
QSFP56
|
Mini-SAS
|
N/A
|





