We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
2N Telecommunications 9135351E mounting kit
SKU
9135351E
Login for pricing
In Stock:
4 available
2N Helios Vario / Helios IP Vario flush fixed box for 1 module
Category: Mounting Kits
| SKU | 9135351E |
|---|---|
| EAN | 8595159596389 |
| Manufacturer | 2N |
| Availability | In Stock |
- Box for installation in internal wall. - For one module.
| Technical details | |
|---|---|
| Mounting hole pattern (W x D) | 110 x 50 mm |
| Material | Metal |
| Product colour | Metallic |
| Compatibility | 2N Helios Vario / Helios IP Vario |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 125 mm |
| Depth | 46 mm |
| Height | 235 mm |
You may also be interested in
| Product |
New
2N Telecommunications 9135351E mountin...
Login for pricing
|
Hot Product
Motorola P1010338 mounting kit Black
Login for pricing
|
Bestseller
Zebra P1050667-034 mounting kit
Login for pricing
|
Popular
Ergotron 34" Wall Track
Login for pricing
|
APC AP9569 mounting kit Black
Login for pricing
|
Recommended
Chief CMS0608
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
9135351E
|
P1010338
|
P1050667-034
|
31-018-182
|
AP9569
|
CMS072
|
| Manufacturer |
2N
|
Zebra
|
Zebra
|
Ergotron
|
APC
|
Chief
|
| Product colour |
N/A
|
Black
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
| Proper use |
N/A
|
car
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
| Mobile device type |
N/A
|
Portable printer
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|





