We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
2-Power ALT5820A mobile device charger Black Cigar lighter
SKU
ALT5820A
Category: Mobile Device Chargers
| SKU | ALT5820A |
|---|---|
| Manufacturer | 2-Power |
| Availability | In Stock |
DC
| Performance | |
|---|---|
| Power source type | Cigar lighter |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Power | |
| Maximum power | 90 W |
| Input voltage | 15 - 20 V |
| Technical details | |
|---|---|
| Power source type | Cigar lighter |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 59 g |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Colour | |
| Product colour | Black |
You may also be interested in
| Product |
New
2-Power ALT5820A mobile device charger...
Login for pricing
|
Hot Product
DELL 450-16938 mobile device charger B...
Login for pricing
|
Popular
Datalogic 94ACC1381 mobile device char...
Login for pricing
|
Recommended
Star Micronics 39569360 mobile device...
Login for pricing
|
Motorola CBL-TC55-CHG1-01 mobile devic...
Login for pricing
|
Bestseller
Zebra PWR-WUA5V12W0GB mobile device ch...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
ALT5820A
|
450-16938
|
94ACC1381
|
39569360
|
CBL-TC55-CHG1-01
|
PWR-WUA5V12W0GB
|
| Manufacturer |
2-Power
|
DELL
|
Datalogic
|
Star Micronics
|
Zebra
|
Zebra
|
| Charger type |
N/A
|
Indoor
|
Indoor
|
Auto
|
N/A
|
Indoor
|





