We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
2-Power ALT2225A printer/scanner spare part Pick-up roller 1 pc(s)
SKU
ALT2225A
| Type | Pick-up roller |
|---|---|
| SKU | ALT2225A |
| Manufacturer | 2-Power |
| Availability | In Stock |
| Features | |
|---|---|
| Type | Pick-up roller |
| Product colour | Grey, White |
| Weight & dimensions | |
| Width | 43 mm |
| Depth | 24 mm |
| Height | 24 mm |
| Weight | 13 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Technical details | |
| Type | Pick-up roller |
| Product colour | Grey, White |
You may also be interested in
| Product |
Popular
2-Power ALT2225A printer/scanner spare...
Login for pricing
|
Bixolon JE39-00060A printer/scanner sp...
Login for pricing
|
Recommended
Zebra P1035327 printer/scanner spare p...
Login for pricing
|
Zebra 15055 printer/scanner spare part...
Login for pricing
|
Hot Product
Bixolon PIC-R300U/STD printer/scanner...
Login for pricing
|
Bestseller
Zebra 105934-060 printer/scanner spare...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
ALT2225A
|
JE39-00060A
|
P1035327
|
15055
|
PIC-R300U/STD
|
105934-060
|
| Manufacturer |
2-Power
|
Bixolon
|
Zebra
|
Zebra
|
Bixolon
|
Zebra
|
| Type |
Pick-up roller
|
Power supply
|
Cable
|
Ribbon core
|
Cable
|
Nameplate
|
| Device compatibility |
N/A
|
Label printer
|
Label printer
|
Label printer
|
Label printer
|
Label printer
|





