We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
2-Power ALT1134A printer/scanner spare part Roller 3 pc(s)
SKU
ALT1134A
| SKU | ALT1134A |
|---|---|
| Manufacturer | 2-Power |
| Availability | In Stock |
| Features | |
|---|---|
| Type | Roller |
| Product colour | Black, Grey |
| Weight & dimensions | |
| Width | 212 mm |
| Depth | 60 mm |
| Height | 35 mm |
| Weight | 50 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 3 pc(s) |
| Technical details | |
| Type | Roller |
| Product colour | Black, Grey |
You may also be interested in
| Product |
Popular
2-Power ALT1134A printer/scanner spare...
Login for pricing
|
New
Zebra 105910-150 printer/scanner spare...
Login for pricing
|
Zebra P1011185 printer/scanner spare p...
Login for pricing
|
Bestseller
Zebra P1037974-028 printer/scanner spa...
Login for pricing
|
Recommended
Zebra P1050667-038 printer/scanner spa...
Login for pricing
|
Hot Product
Epson C12C890191 Ink waste box, 80K pa...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
ALT1134A
|
105910-150
|
P1011185
|
P1037974-028
|
P1050667-038
|
C12C890191
|
| Manufacturer |
2-Power
|
Zebra
|
Zebra
|
Zebra
|
Zebra
|
Epson
|
| Type |
Roller
|
Roller
|
N/A
|
Roller
|
N/A
|
Waste toner container
|
| Device compatibility |
N/A
|
POS printer
|
Label printer
|
N/A
|
Handheld printer
|
Inkjet printer
|





