We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
ZeeVee ZUHD60RACK rack accessory Panel kit
SKU
ZUHD60RACK
Category: Rack Accessories
| SKU | ZUHD60RACK |
|---|---|
| EAN | 0812254014104 |
| Manufacturer | ZeeVee |
| Availability | Out of Stock |
ZyPerUHD60 6RU Rack mount. Holds up to 10 ZyPerUHD60 encoders/decoders.
| Features | |
|---|---|
| Type | Panel kit |
| Compatibility | ZyPerUHD60 |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 483 mm |
| Package height | 140 mm |
| Package depth | 266 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 483 mm |
| Package height | 140 mm |
| Package depth | 266 mm |
| Technical details | |
| Type | Panel kit |
| Compatibility | ZyPerUHD60 |
| Colour | |
| Product colour | Black |