We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Zebra Z-Perform 1000T White
SKU
3002234
Category: Printer Labels
| SKU | 3002234 |
|---|---|
| Manufacturer | Zebra |
| Availability | Out of Stock |
| Product Manuals (HTML) |
View Manual |
Label, Paper, 106x48mm, Thermal Transfer, Z-PERFORM 1000T, Uncoated, Permanent Adhesive, 76mm Core, EAZIPRICE
| Features | |
|---|---|
| Shape | Rectangle |
| Material | Paper |
| Product colour | White |
| Weight & dimensions | |
| Label width | 10.6 cm |
| Label height | 4.8 cm |
| Core diameter | 7.62 cm |
| Packaging content | |
| Rolls per pack | 3 |
| Labels per roll | 3370 pc(s) |
| Colour | |
|---|---|
| Product colour | White |
| Material | |
| Material | Paper |
| Technical details | |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |