We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Zebra SAMPLE33674 printer label White
SKU
SAMPLE33674
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
Label, 76 x 76mm, Direct Thermal, 8000D Ultra-Cool, Permanent Adhesive, 76mm Core, 100/Roll
Category: Printer Labels
| SKU | SAMPLE33674 |
|---|---|
| Manufacturer | Zebra |
| Availability | Out of Stock |
| Features | |
|---|---|
| Adhesive type | Permanent |
| Print technology | Direct thermal |
| Product colour | White |
| Weight & dimensions | |
| Label width | 7.6 cm |
| Label height | 7.6 cm |
| Core diameter | 7.62 cm |
| Packaging content | |
|---|---|
| Labels per roll | 100 pc(s) |
| Print technology | |
| Print technology | Direct thermal |
| Colour | |
| Product colour | White |