We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Zebra P1070125-007 printer/scanner spare part Battery
SKU
P1070125-007
| Type | Battery |
|---|---|
| SKU | P1070125-007 |
| Manufacturer | Zebra |
| Availability | Out of Stock |
7.4V, 1200 mAh battery for ZQ110 mobile printer that includes externally-facing contacts for use with docking cradles.
| Features | |
|---|---|
| Compatibility | ZQ110 |
| Type | Battery |
| Product colour | Black |
| Battery capacity | 1200 mAh |
| Battery voltage | 7.4 V |
| Battery | |
| Battery capacity | 1200 mAh |
| Battery voltage | 7.4 V |
| Technical details | |
|---|---|
| Compatibility | ZQ110 |
| Type | Battery |
| Product colour | Black |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |