We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Zebra AN650-FCL71324EU RFID antenna Grey Suitable for indoor use
SKU
AN650-FCL71324EU
Category: RFID Antennas
| Product colour | Grey |
|---|---|
| SKU | AN650-FCL71324EU |
| EAN | 5704174969990 |
| Manufacturer | Zebra |
| Availability | In Stock |
AN650-FCL71324EU
AN650 Ultra-Low Profile Ground/Mat Antenna
AN650 Ultra-Low Profile Ground/Mat Antenna
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Grey |
| Suitable for indoor use | Yes |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 915 mm |
| Depth | 305 mm |
| Height | 8 mm |