We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Zebra AN610-SCL71129US RFID antenna Black Suitable for indoor use
SKU
AN610-SCL71129US
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
Slimline ultra low profile RFID antenna for indoor and industrial use US frequency
Category: RFID Antennas
| SKU | AN610-SCL71129US |
|---|---|
| Manufacturer | Zebra |
| Availability | Out of Stock |
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Suitable for indoor use | Yes |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 215.9 mm |
| Depth | 7.62 mm |
| Height | 274.3 mm |