We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Zebra AN510-CSCL60003US RFID antenna White Suitable for indoor use
SKU
AN510-CSCL60003US
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
Slim IP67-Rated RFID Antenna For Indoor/Outdoor Use, VESA Studded Mount, FCC FREQ., Size: 9.8” x 9.8”
Category: RFID Antennas
| Product colour | White |
|---|---|
| SKU | AN510-CSCL60003US |
| Manufacturer | Zebra |
| Availability | Out of Stock |
SLIM IP67-RATED RFID ANTENNA FOR INDOOR/OUTDOOR USE, VESA STUDDED MOUNT, FCC FREQ., SIZE: 9.8 X 9.8
| Features | |
|---|---|
| Product colour | White |
| Suitable for indoor use | Yes |
| Suitable for outdoor use | Yes |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 250 mm |
| Depth | 14 mm |
| Height | 250 mm |