We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Zebra 410022 strap Tablet Black
SKU
410022
Category: Straps
| SKU | 410022 |
|---|---|
| EAN | 0843658111991 |
| Manufacturer | Zebra |
| Availability | Out of Stock |
| Features | |
|---|---|
| Suitable for | Tablet |
| Number of connection points | 2 |
| Product colour | Black |
| Technical details | |
| Weight | 85 g |
| Suitable for | Tablet |
| Number of connection points | 2 |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 85 g |
| Length (max) | 155 cm |
| Length (min) | 119 cm |
| Colour | |
| Product colour | Black |
| Packaging content | |
| Quantity | 1 |