We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Zebra 3PTY-PCLIP-941025 mobile device charger Tablet Black AC Indoor
SKU
3PTY-PCLIP-941025
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
AC Wall Power Supply, 110-240V 1.3A AC Input ,12V 3A DC Output - 6-Pin Molex, Country Interchangeable Wall Plugs, 5 Foot Cable
Category: Mobile Device Chargers
| SKU | 3PTY-PCLIP-941025 |
|---|---|
| Manufacturer | Zebra |
| Availability | Out of Stock |
| Performance | |
|---|---|
| Charger type | Indoor |
| Charger compatibility | Tablet |
| Power source type | AC |
| Compatibility | ET40/ET45 |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 1 |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Cable length | 1.5 m |
| Power | |
| Input current | 1.3 A |
| Input voltage | 110 - 240 V |
| AC adapter output current | 3 A |
| Maximum output voltage | 12 V |
| Technical details | |
| Charger type | Indoor |
| Charger compatibility | Tablet |
| Power source type | AC |
| Compatibility | ET40/ET45 |
| Ports & interfaces | |
|---|---|
| Cable length | 1.5 m |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Colour | |
| Product colour | Black |
| Other features | |
| Compatibility | ET40/ET45 |