We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Zebra 3010624 printer label White
SKU
3010624
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
Label, 40 x 25mm, Thermal Transfer, Z-Ultimate 3000T, White, 25mm Core, 3090/Roll, 0.6kg
Category: Printer Labels
| SKU | 3010624 |
|---|---|
| Manufacturer | Zebra |
| Availability | Out of Stock |
Z-Ultimate 3000T White
Core: 25mm / 1"
Outside Diameter: 127mm / 5"
Core: 25mm / 1"
Outside Diameter: 127mm / 5"
| Features | |
|---|---|
| Print technology | Thermal transfer |
| Product colour | White |
| Weight & dimensions | |
| Label width | 4 cm |
| Label height | 2.5 cm |
| Core diameter | 2.54 cm |
| Package weight | 600 g |
| Packaging data | |
| Package weight | 600 g |
| Packaging content | |
|---|---|
| Labels per roll | 3090 pc(s) |
| Print technology | |
| Print technology | Thermal transfer |
| Colour | |
| Product colour | White |