We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Zebra 300071 mobile device dock station Tablet Black
SKU
300071
Category: Mobile Device Dock Stations
| SKU | 300071 |
|---|---|
| EAN | 0843658109684 |
| Manufacturer | Zebra |
| Availability | Out of Stock |
| Performance | |
|---|---|
| Basic device type | Tablet |
| Brand compatibility | Zebra |
| Compatibility | B10, D10 |
| Product colour | Black |
| Network | |
| Bluetooth | No |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 301 mm |
| Depth | 76 mm |
| Height | 209 mm |
| Weight | 590 g |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Ports & interfaces | |
| Bluetooth | No |