We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Zebra 10041053 RFID tag Black 600 pc(s)
SKU
10041053
Category: RFID Tags
| SKU | 10041053 |
|---|---|
| Manufacturer | Zebra |
| Availability | In Stock |
RFID HARD TAG, IRONSIDE SLIM, 3.35x0.83x0.39in (85x21x10mm), 600/BOX
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 85 mm |
| Depth | 21 mm |
| Height | 10 mm |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 600 pc(s) |