We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Xerox Fax Cable Adaptors - DE/AT/IT
SKU
497K17270
| Type | Adapter |
|---|---|
| Device compatibility | Multifunctional |
| SKU | 497K17270 |
| EAN | 0095205840247 |
| Manufacturer | Xerox |
| Availability | Out of Stock |
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Xerox |
| Device compatibility | Multifunctional |
| Compatibility | WorkCentre 6655i |
| Type | Adapter |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 100 mm |
| Package depth | 200 mm |
| Package height | 50 mm |
| Technical details | |
| Brand compatibility | Xerox |
| Device compatibility | Multifunctional |
| Compatibility | WorkCentre 6655i |
| Type | Adapter |