We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Vaddio QuickCAT Universal Camera Interface Plate (white)
SKU
998-82000-012W
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
QuickCAT Universal Camera Interface Plate, 45.7 cm, white
Category: Security Camera Accessories
| SKU | 998-82000-012W |
|---|---|
| EAN | 0840077500658 |
| Manufacturer | Vaddio |
| Availability | Out of Stock |
QuickCAT Universal Camera Interface Plate for use with Chief RSM / KITEC series mounting poles.
| Features | |
|---|---|
| Country of origin | United States |
| Type | Mounting bracket |
| Product colour | White |
| Technical details | |
| Country of origin | United States |
| Type | Mounting bracket |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Height | 457 mm |
| Package width | 280 mm |
| Package height | 460 mm |
| Package depth | 130 mm |
| Package weight | 1.4 kg |
| Colour | |
| Product colour | White |
| Packaging data | |
| Package width | 280 mm |
| Package height | 460 mm |
| Package depth | 130 mm |
| Package weight | 1.4 kg |