We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Vaddio 999-2225-021 security camera accessory Housing & mount
SKU
999-2225-021
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
IN-Wall Enclosure for Vaddio RoboSHOT 20 UHD
Category: Security Camera Accessories
| SKU | 999-2225-021 |
|---|---|
| EAN | 0840077500993 |
| Manufacturer | Vaddio |
| Availability | Out of Stock |
Attractive In-Wall enclosure for the RoboSHOT 20 UHD Cameras.
| Features | |
|---|---|
| Housing material | Stainless steel |
| Compatibility | RoboSHOT 20 UHD |
| Type | Housing & mount |
| Product colour | White |
| Technical details | |
| Compatibility | RoboSHOT 20 UHD |
| Type | Housing & mount |
| Harmonized System (HS) code | 85299020 |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 301.6 mm |
| Inner width | 20.4 cm |
| Inner height | 24 cm |
| Height | 290.8 mm |
| Depth | 253.5 mm |
| Colour | |
| Product colour | White |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85299020 |