We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Vaddio 535-2000-205 security camera accessory Mount
SKU
535-2000-205
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
Thin Profile Wall Mount Bracket for Model 70
Category: Security Camera Accessories
| SKU | 535-2000-205 |
|---|---|
| EAN | 0840077500122 |
| Manufacturer | Vaddio |
| Availability | Out of Stock |
Thin Profile Wall Mount Bracket for Sony EVI-D70 PTZ Cameras for a clean and complete installation.
| Features | |
|---|---|
| Compatibility | EVI-D70 |
| Type | Mount |
| Product colour | White |
| Wall mountable | Yes |
| Ergonomics | |
| Wall mountable | Yes |
| Technical details | |
| Compatibility | EVI-D70 |
| Type | Mount |
| Harmonized System (HS) code | 85299020 |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 132.1 mm |
| Height | 131.4 mm |
| Depth | 174.2 mm |
| Colour | |
| Product colour | White |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85299020 |