We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Urban Factory MASTER KEY FOR CRS79UF
SKU
CRS98UF
Category: Cable Lock Accessories
| Product colour | Black |
|---|---|
| Product type | Key |
| SKU | CRS98UF |
| EAN | 3760170880853 |
| Manufacturer | Urban Factory |
| Availability | Out of Stock |
MASTER KEY for CRS79UF
Master key compatible with CRS79UF security cables.
Master key compatible with CRS79UF security cables.
| Features | |
|---|---|
| Product type | Key |
| Product colour | Black |
| Key type | Tubular |
| Quantity per pack | 2 pc(s) |
| Compatibility | Urban Factory CRS79UF |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 60 mm |
| Depth | 90 mm |
| Height | 15 mm |
| Weight | 6 g |