We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Synology Slim
SKU
DISK TRAY TYPE SLIM
Category: Mounting Kits
| SKU | DISK TRAY TYPE SLIM |
|---|---|
| EAN | 4711174720637 |
| Manufacturer | Synology |
| Availability | Out of Stock |
From small-and-medium business to individual users, Synology products offer a full range of choices to fulfill different needs, while sharing some similar characteristics- eco-friendly, quiet, and versatile.
| Technical details | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Compatibility | DS409slim, DS411slim, DS414slim |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 10 g |
| Width | 114 mm |
| Depth | 79 mm |
| Height | 14.5 mm |