We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Star Micronics 33102450 printer/scanner spare part 1 pc(s)
SKU
33102450
| SKU | 33102450 |
|---|---|
| EAN | 5704174548898 |
| Manufacturer | Star Micronics |
| Availability | Out of Stock |
GEAR 32x39x0.5 SP700
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Star Micronics |
| Compatibility | SP700 |
| Weight & dimensions | |
| Width | 32 mm |
| Depth | 39 mm |
| Height | 0.5 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Technical details | |
| Brand compatibility | Star Micronics |
| Compatibility | SP700 |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |