We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Star Micronics 33102181 printer/scanner spare part/accessory 1 pc(s)
SKU
33102181
| SKU | 33102181 |
|---|---|
| EAN | 5711783184973 |
| Manufacturer | Star Micronics |
| Availability | Out of Stock |
GEAR 16x53x0.4 SP500
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Star Micronics |
| Compatibility | SP500 |
| Weight & dimensions | |
| Width | 16 mm |
| Depth | 53 mm |
| Height | 0.4 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Technical details | |
| Brand compatibility | Star Micronics |
| Compatibility | SP500 |