We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Sony Stamina Plus Single-use battery 4.5V Alkaline
SKU
3LR12B1D
Category: Household Batteries
| Battery technology | Alkaline |
|---|---|
| Battery size | 4.5V |
| Battery type | Single-use battery |
| SKU | 3LR12B1D |
| EAN | 4901660142177 |
| Manufacturer | Sony |
| Availability | Out of Stock |
Alkaline 3LR12 Battery, 4.5V, Blister.
| Battery | |
|---|---|
| Battery type | Single-use battery |
| Battery voltage | 4.5 V |
| Number of batteries included | 1 pc(s) |
| Product colour | Blue |
| Battery technology | Alkaline |
| Features | |
| Battery form factor | Cylindrical |
| Package type | Blister |
| Battery voltage | 4.5 V |
| Number of batteries included | 1 pc(s) |
| Product colour | Blue |
| Battery technology | Alkaline |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package type | Blister |
| Other features | |
| Battery form factor | Cylindrical |
| Battery type | Single-use battery |